خانه / مشاوره ازدواج / عشق / ابراز علاقه دختر به پسر / جلب توجه دختری که قبلا ردم کرده بود
جلب توجه دختر

جلب توجه دختری که قبلا ردم کرده بود

با سلام

من پسری ۲۲ ساله ام و مجرد وبه همین خاطر حدود یک سال پیش تو دانشگاه به یه دختری که دوسش داشتم پیشنهاد ازدواج دادم اما اون قبول نکرد.البته اول از طریق دوست مشترک که خانمم بود پیشنهاد دادم ولی قبول نکرده بوده بعد خودمم این کارو کردم و قبول نکرد بعد تابستون که دانشگاه شروع شد منم که روزای سختو گذرونده بودم و واقا با استفاده از روشهای فراموش کردن شکست عشقی و توکل به خدا فراموشش کرده بودم تا اینکه دانشگاه شروع شد وقتیکه دیدمش بازم اون روزا یادم افتاد ولی نه به اون شدت رفته فهته این خانم با رفتاراش و با نگاهاش منو باز به خودش علاقه مند کرد طوری که دیگه نمیتونم از فکرش درام البته اول علاقه مندیم اون کار خاصی نکرده بود و من اون معیارهای که میخاستم همسر آیندم داشته باشه اون داشت.حالا فقط میخام بدونم اونی که با قاطعیت به من جواب منفی داد و کسی نبود که رفتار عجیب غریبی با من داشته باشه طوری که منو وادار کنه بهش نگاه کنمو باهاش حرف بزنم.من نمیدونم این نگاهاش معنی چیه و من باید چیکار کنم باور کنید دوستام زیاد بهم میگن که هی نگات میکنه رفتارش عجیب شده تو رو خدا کمکم کنید. نمیدونم چیکار کنمو معنی رفتار و نگاهاش چیه.اگه میشه جواب رو به ایمیلم بفرسید خیلی ممنون از شما از ته دل. یاعلی.

۶ دیدگاه

 1. مدیر سایت

  سلام

  شما میتونی یه بار دیگه از ایشون درخواست ازدواج کنی. شاید توی این مدت نظرش درباره شما عوض شده باشه. منتها قبل از این اقدام این مسئله رو با خونوادت در میون بذار چون برای ازدواج نظر شما به تنهایی کافی نیست بلکه نظر خونوادت و نظر خانواده طرف هم مهمه. ممکنه شما و ایشون به توافق برسین ولی بعد از اینکه به خونواده ها گفتین اونا مخالفت کنن. اون موقع دیگه خیلی سخت میشه که بخوای دوباره فراموشش کنی.

  البته نوع مطرح کردن این مسئله با خانواده و همچنین نوع خواستگاری بستگی به شرایط خانوادگی شما داره. بهتره جوانب رو در نظر بگیری و طوری مطرح کنی که احتمال مخالفت غیر منطقی اونها کم بشه.

  پیروز و سربلند

 2. میشه یه نمونه از درخواست ازدواج به دخترهارو پیشنهاد بدی.

 3. یعنی اینبار چطور بهش پیشنهاد بدم تا نتیجه بده

 4. مدیر سایت

  سلام

  عرض کردم بهتره این بار بعد از اطلاع به خانواده این کار رو بکنی. وقتی به خونوادت گفتی بهترین حالت اینه که خواستگاری هم از طریق خود اونها انجام بشه. مثلا شما میتونی از طریق همون واسطه ای که قبلا برات اقدام کرده، شماره منزل یا پدر یا مادر دختر رو از خود طرف بگیری و به خونوادت بدی.
  این کار چند تا مزیت داره. اول اینکه خود دختر به شما اعتماد می کنه و فکر نمیکنه قصد شما دوستیه و این باعث میشه اینبار سریع جواب رد نده. دوم اینکه با این کار خونوادت مخالتفت غیری منطقی نمی کنن چون اگه شما اقدام کنی و بعدا به خونوادت بگی، معمولا به این خاطر که شما بدون اطلاع اونها اقدام کردی مخالفت می کنن! سوم اینکه با مخالفت احتمالی خونوادت پیش دختر و خونوادش ضایع نمیشی چون اگه شما از خودش درخواست کنی و بعدا خونوادت بگن نه، خیلی بد میشه و …

 5. اون دختر از روزهایی که تو بهش علاقه داشتی قبلا احساس خوبی داره و به خودش افتخار میکنه حتی با اینکه تو رو برای ازدواج مناسب خودش نمیدونه… احتمالا به یاد اون روزهایی که تو عاشقش بودی و اون جیک جیک مستونش بود به تو نگاه میکنه و بازسازی خاطرات میکنه
 6. اون دختر نمیدونه چرا یاد گذشته میفته و چرا اون روزها در خاطرش انقدر طلایی هستن! فکر میکنه کاش میشد یکبار همونجا میرفتید و درباره همه چیز حرف میزدید و بعد به زندگیتون برمی گشتید چون میدونه درگیر خونواده ت هستی و توقعی ازت نداره. شاید اینکار انرژی ای رو آزاد میکرد که باعث میشد فکر گذشته از بین بره! ولی از اونجا که هیچوقت در مرحله صحبت نبودی حالا هم این موضوع به نظر یک فانتزی دور از ذهن هست!! پس در کل راه حلی نداره!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme