خانه / آخرین سوالات کابران / ارتباط با مرد متأهل
رابطه با مرد متاهل

ارتباط با مرد متأهل

سلام و عرض خسته نباشید

من دختری ٢۶ ساله هستم فوق لیسانس معماری و وضعیت خانوادگی نسبتاً خوب

حدود ٣ سال است با مردی که از آشناهای خانوادگیمون هست ارتباط مخفیانه پیدا کردم البته اوایل با مخالفت شدید من بود که میگفتم شما زن و دو فرزند دارید و این ارتباط درست نیست خودشم اعتقادش همین بود که عذاب وجدان شدیدی از این بابت داشت ولی دائماً میگفت تنهام و نیاز به هم صحبت دارم این وضعیت تا امروز طول کشیده البته که دائم با جر و بحث همراه بوده و درکل هفته یک روز فقط باهم دعوا نمیکردیم مرد مهربونیه و حالا بعد از سه سال میبینم که وابسته ش شدم و اونم این رو فهمیده ولی نمیخواد تن به تعهد به من بده و میگه باید ازدواج کنی

و منم واقعاً هیچکس به دلم نمیشینه چون یه علاقه عجیبی بین ما هست

تا حالا صدبار یکطرفه این ارتباط تموم کردم ولی علی رغم تأیید کلامی حرف من باز سر راهم قرار میگیره و با بهانه های دلتنگی این رابطه رو تمدید میکنه واقعاً نمیدونم باید چکار کنم خودشم خیلی سردرگم و حالمون واقعاً بده لطفاً کمکمون کنید

۱۱ دیدگاه

 1. Avatar
  کارشناس ازدواج و خانواده

  سلام

  شما اشتباه بزرگی مرتکب شدید که به این رابطه ادامه دادید و حالا به اینجا رسیده. با این حال در حال حاضر کلید مشکل فقط دست خود شماست و هیچ کس غیر خودتون نمی تونه کاری براتون بکنه؛ چون اولین قدم برای حل این مشکل اینه که خود شما بخوای ایشون رو فراموش کنی؛ وگرنه اگه چنین خواسته ای در شما نباشه، هیچ راه حلی فایده نخواهد داشت.

  بنابراین بهتره یک بار و برای همیشه ایشون رو از زندگی خودتون بیرون کنید و تحت هیچ شرایطی اجازه ندین دوباره این رابطه شکل بگیره. قطعا برای مدتی سخت خواهد بود ولی تحمل این سختی به مراتب کمتر از اینه که به این وضعیت ادامه بدین و دنیا و آخرت خودتون رو نابود کنین. به ایشون هم بگید که دیگه به شما تماسی نداشته باشه و از هیچ طریقی سعی نکنه با شما ارتباط برقرار کنه. حتی اگه می دونین فایده نداره تهدیدش کنین که اگه یک بار دیگه این کار رو بکنه به همسرش میگین و … . اگه کانال های ارتباطی رو هم ببندین که خیلی بهتره؛ یعنی شماره موبایل و ایمیل و … رو عوض کنین تا دیگه نتونه با شما تماس بگیره و با اون تهدیدی هم چاشنیش می کنید دنبال شمارتون هم نخواهد رفت.

  وقتی رابطه به طور کامل قطع بشه و هر گونه یاد و نشانه ای از ایشون رو از خودتون دور کنین و اجازه ندین فکر کردن به ایشون بر شما مسلط بشه، اون موقع دیگه گذشت زمان باعث میشه که به طور کامل فراموشش کنین. بعد هم کمی به حالت نرمال رسیدین به فکر ازدواج باشین و از بین خواستگارها یکی که مورد خوبیه رو بررسی کنین و ازدواج کنین. با جایگزین شدن عشق جدید، عشق قدیمی تا حدود زیادی از بین خواهد رفت و مانع زندگی شما نخواهد بود.

  پیروز و سربلند

 2. Avatar
  سلام. امیدوارم حرفام بهتون برنخوره و ناراحتتون نکنه. اوا اینکه شما چرا از روز اول به این رابطه تن دادین و شروعش کردین؟؟ ارتباطی که از اول اشتباهه چرا باید شروع بشه؟؟ شما از ترس تنهایی یا خلا عاطفی پا به این ارتباط گذاشتین درحالیکه هیچ رابطه و حتی ازدواجی این احساس هارو رفع نمیکنه. توجه کنید گفتم حتی ازدواج. شما باید زندگیتون پربار باشه و دنبال اهداف و خواسته هاتون باشین و اعتماد بنفستون رو تقویت کنین و قبلا هم بجای شروع رابطه با یک آقای متاهل باید همینکارو میکردین!!!! روی اراده و اعتماد بنفستون شدیدا کار کنین و برای خودتون انسان شاد و موفقی باشین. از تنهاییتون لذت ببرین و به کارهای مورد علاقتون بپردازین. شما به تنهایی انسان کاملی هستین و نیاز به کس دیگه ای نیس تا شمارو کامل کنه!!! اینکه سرراهتون قرار میگیره و شما هم شروع میکنین نشون میده هنوز بلد نیستین برا زندگیتون حد و مرز قائل بشین هنوز نتونستین محکم باشین!! امیدوارم حرفامو قبول کنین و خودتونو دست کم نگیرین. منم یه زمانی جای شما بودم اما با یسری مشاور خارجی از طریق ایمیل آشنا شدم و زندگیمو نجات دادم!! الان دانشجوی دکترام و تو ۳۰ سالگی دارم ازدواج میکنم و طرفم عاشقمه. این جواب برای شما نذاشتم چون یسال از سوالتون میگذره. برا همه کسایی گذاشتم که ممکنه یموقع بخوننش.
 3. Avatar
  حرف زدن راجع به این موضوع و نصیحت کردن و مشاوره ی زبونی دادن، خیلی راحته، خیلی خیلی راحت…

  باید جای من یا هرکسی که این اتفاق واسش افتاده و تووش گیر کردین باشین، حتی برای ۱ دقیقه، اونوقت میبینین بازم میشه همین قدر خونسرد فقط حرف زد و نصیحت کرد یا نه…!

 4. Avatar
  سلام منم درگیر این رابطه هستم یکی از آشنایان که همسرشون همونطور که همه ی ما میدونیم بیشتر تمرکزشون روی کارشونه و خیلی وقت ها ایشونو ایران تنها میزارن و میرن 

  حتی از تمام کردن رابطمون حرفی نمیتونم برزنم چون همونطور ک گفتم آشنا هستند و ….

 5. Avatar
  سلام

  چند راه حل داره :

  اگر رابطه ای هست اولا غیر دخول باشه و در همین حد هم قانونی و شرعی بشه یعنی اگر پدرتون در قید حیات هستند با اجازه او عقد بخونید و اگر مرحوم شدید خودتون این کار رو انجان بدید.

  با توجه به اینکه ضرر اصلی متوجه دختر است بهتر اینکه مدتی ابزار ارتباطی مثل تلگرام و… که عامل ارتباط هستند رو از خودتون دور کنید.

  از طریق  دعا و نماز و نذر از خداوند بخواهید محبت او را از دل تون بیربی کنه.

  اگر مرد تمایل به ادامه رابطه داشت و شما نداشتید به او بگید در صورت اقرار ماجرا را با خانواده تون در میان می گذارید.

  سعی کنید مشغول کار بشید به گونه ای که فرصت وقت گذرانی با او را نداشند باشید.

  توجت داشته باشید که این قبیل عشق ها بجای اینکه آرامش دهنده باشند آزار دهنده هستند و آدم عاقل نباید وقت خود را اینطور هدر دهد.

  تلاوت قرآن در هر روز یک جزء و خواندن نماز به وقت خیلی به ادم کمک میکنه از این دام ها رهایی پیدا کند.

  موفق باشید

 6. Avatar
  خدا لعنت کنه همچین ادماییو که همین رابطها ها باعث بهم خوردن یه زندگی شد..چطور به خودتون جرات میدید با یه متاهل رابطه داشته باشید
 7. Avatar
  • ی کثافت، ی لجن آشغال شیطان صفت که به خودش اجازه میده زندگی یکی دیگه رو به هم بزنه، نفهم بدبخت، هر لحظه ی که اون مردم حرومزاده برای توی حیوووون صرف کرده از محبت خانوادش کم شده، تو داری ذره ذره ی آدمی که هیچ چاره ای به دستش نیست رو سلاخی میکنی، نفرین بر تو ، نفرین بر مادرت که به تو عاشق بودن حقیقی رو یاد نداد.
 8. Avatar
  سلام . من از بچگی با یه پسر دوست بودم و خیلی به هم وابسته بودیم و تقریبا دوست بچگی های من حساب میشه این دوستی ادامه داشت تا اینکه ما بزرگ شدیم و حدود سه سال پیش حتی از من خاستگاری کرد ولی خب من به دلایلی قبول نکردم و ایشونم به خاطر اصرار خانوادش با شخص دیگه ای ازدواج کرد سالهای اول ازدواجش اصلا باهاش درارتباط نبودم اما الان که سه سال از ازدواجش میگذره دوباره به هم پیام میدیم و داریم دوستیمونو ادامه میدیم بدون هیچ منظوری حالا به نظر شما این کار اشتباهه؟ یعنی من نمیتونم با دوستم که زن گرفته در ارتباط باشم؟ ممنون میشم نظرتونو بگین
 9. Avatar
  درود بر روشن فکران
  در ۱۱ اسراء قرآن صاحب جهان گفتند انسان همواره شتابزده است – نیازی بزرگواران نیست شتابزده راهنمایی دهیم – با آرامش میمیشه راهنمایی منطفی داد – صاحب جهان در کتابشان قرآن گفته اند انسان را آفریده ایم تا متوجه شویم کدامیک بهتر عمل میکند – و با توجه ب قتل هابیل توسط قابیل در ابتدای حضور انسان در کره زمین متوجه میشویم انسان نتوانست خوب عمل کند – حال با این نکته جواب مسئله دختر و پسر متاهل را میتوان بسادگی داد- دختر با پسر ازدواج کند ب عنوان همسر دوم و در طول زندگی مشترک با ذهنیت مثبت تلاش کنند برای ساختن زندگی زیبا و ابده آل – در آخر: صاحب جهان در دین اسلام چند همسری را قانون کردند تا ۱- خانواده سازی ترویج یابد ۲- بی بندوباری و فرزندان بی پدر مادر در جامعه نباشد ۳- انسان در تلاش باشد در زندگی چند روزه ضعف ها را تبدیل ب توانایی کند.
 10. Avatar
  سلام، زنی ۳۲ ساله هستم که با مردی ۳۳ ساله آشنا شدم، خیلی همه چی عالی و آرمانی بود تا اینکه بعد ۴ماه فهمیدم حضرت آقا متاهل هستن و به قول خودش بمن پناه آورده و زندانی اون زندگیه😐 طبیعتا اتفاقی که برای من افتاد خرد شدن وحشتناک و شوک و بهت و حیرت بود اصلا نمیتونستم اتفاقی که برام افتاده رو هضم کنم، بی نهایت دوسش داشتم و بینهایت از دروغ کثیفش منزجر بودم و در عین همه این مسائل همیشه هم خودم رو فمنیست میدونستم و همه درد و غصه من زن بیچاره ش بود که من وارد زندگی ش شده بودم و این آقا هم همیشه میومد دانشگاه و التماس و گریه که ادامه بدیم، باید بگم نتونستم ادامه ندم چون واقعا بعد از شوکی که بهم وارد شد ناگهانی تمومش کردن تقریبا غیرممکن بود مجبور بودم تا زمانی که در کنارم دارمش هضمش کنم، پس به رابطه م باهاش ادامه دادم ولی شروع کردم در کنارش به آشنا شدن با افراد دیگه، سعی کردم کمرنگ شه از زندگی ام و با آدمای جدید رفت و آمد کردم، فقط در حد وقت گذروندن با اون ادم ها. ترجیح دادم تمام وقت و ذهنم معطوف به اون مرد نشه، از دوماه که دیگه بخاطر تهوع از کار خودم به فروپاشی روانی رسیده بودم(شروع کرده بودم به دیدن فیلم هایی با مضمون خیانت، خوندن پست هایی در فضای مجازی از زنانی که شوهرانشون بهشون خیانت میکردن یا مواردی شبیه خودم ) پس طی یک عملیات انتحاری ایشون رو از همه جا بلاک کرده یک نفس راحتی کشیدم. شب سال تحویل بود و بلافاصله یک قرار سفر تفریحی در ایام عید رو با دوستان صمیمی ام گذاشتم به مدت ۲هفته از شهر و اون فضا دور شدم که خیلی تو بهتر کردن روحیم کمکم کرد، شما فقط نیاز دارین که دندون لق رو بکنید و بندازید دور، بعد زخمش ترمیم خواهد شد. این روابط مثل قانقاریا میمونه عضو عفونی باید قطع بشه حتا اگر دردناک، بشما قول میدم درد قطع کردنش خیلی خیلی کمتر از درد نگه داشتنشه، چون خودم ماهها این رابطه فاسد پردرد رو نگه داشتم! با شلوغ کردن دور خودتون، سفر ها مهمونی ها به کارای عقب افتاده تون به زندگی برگردین ، من الان یک ماهه که این مرد رو بلاک کردم، تا الان هم زنگ میزنه و تو ریجکت لیستم تماساش ثبت میشه، حقیقت اینه جز خودتون هیچکس نمیتونه براتون کاری بکنه. به کسی که به زنش خیانت کرده باید خیانت کرد به کسی که نارو زده باید نارو زد باید رفت نهایت یک خط تو یک پیام توضیح بدید دلیل رفتن تون رو و بلافاصله بلاک کنید منتظر جوابی نباشید، اگر میگین کات کردن سخته نمیتونم آره قبول دارم، ولی خب میتونین در کنار اون آقا با گزینه های جدید آشنا شین، اسمش خیانته؟ هر چی اسمش رو دوست دارین بذارین، ولی بعد از دو ماه مثل من با خیال راحت بلاکش میکنید و از سفر تفریحی تون لذت میبرین. الان بعد از یک ماه خوشحالم که یه زالو رو از زندگی ام انداختم بیرون که ۶ ماه فقط کارم بخاطرش اشک و آه و گریه بود، امیدوارم تجربیات من به درد کسایی مثل من بخوره، هیچ وقت گول دروغای کثیفشونو نخورید وقتی میگن زنمو دوست ندارم. چون دروغ محضه. نصف بیشتر مردان خیانتکار تنوع طلبی باعث این کارشون میشه و بقیه هم دچار عقده مریم-فاحشه هستند، پس نقش یه فاحشه رو در زندگی یک مرد هرزه بازی نکنید، به امید سربلندی 🌹

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

1 × 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

bigtheme